O nas - ORGANIZACJE.INFO

Organizacje.info jest to jedyny taki serwis w Polsce. Na serwisie znajdują się dwa typy podzielone: Wiara i Nadzieja. Wiara zawiera kategorie takie jak: parafie, zgromadzenia zakonne, kościoły związki wyznaniowe a w drugim typie czyli Nadzieja umieszczone są domy opieki i hospicja, domy spokojnej starości, fundacje i stowarzyszenia oraz ośrodki dla osób niepełnosprawnych.

Kategorie są tak rozmieszczone w tych dwóch typach by Państwo mogli z łatwością korzystać z serwisu. Dajemy szansę stowaszyszeniom/fundacją być widocznym w internecie by Państwo mogli znaleźć to czego szukają w jednym miejscu. O dodaniu wizytówki i jak ona wygląda można przeczytać w zakładce dodaj wpis. Cały czas próbujemy dostosowywać się do potrzeb naszych klientów.

Prezentacje są czytelne, zawierają to co najważniejsze. Serwis posiada ogromną bazę organizacji powiązanych tematycznie z portalem. Warto na nasz serwis dodać swoją wizytówkę by wzmocnić swoją pozycję w internecie. Zachęcamy do zapoznania się bliżej z naszym serwisem.

Zapraszamy na nasz serwis Organizacje.info by zapoznać się z nim dokładniej. Znajdują się tu ciekawe organizacje, warte zapoznania fundację i wiele innych kategorii. Wystarczy chwila by wizytówka była aktywna na serwisie. Nasi fachowcy chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą w korzystaniu z serwisu Organizacje.info. Nie czekaj, pomóż swojej organizacji. Miłego dnia