PRYWATNY DOM OPIEKI RADOŚĆ

Opis organizacji

Zapraszamy do prywatnego domu opieki Radość

Prywatny dom opieki Radość to miejsce, w którym osoby starsze czują się dobrze i są pod stałą, troskliwą opieką lekarza oraz pielęgniarek. Nasz dom seniora znajduje się przy ulicy Kasztanowej 66 w Zgierzu.

Szczegółowa oferta prywatnego domu opieki Radość w Zgierzu:
Pacjenci domu opieki Radość znajdują się pod stałą opieką lekarza. Dla osób starszych jest to szczególnie ważne ze względu na to, że szybka interwencja lekarza może zapobiec rozwojowi choroby i powikłaniom.Pielęgniarki z domu opieki Radość dbają o zdrowie, komfort oraz dobre samopoczucie Pacjentów. Dozują im leki, zmieniają pościel, karmią, pomagają wykonywać czynności życiowe.

Oferta organizacji

Zakwaterowanie w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych z łazienkami oraz tarasamiPokoje w naszym domu opieki są przytulne, czyste i zadbane. Umeblowane zostały tak, aby zapewnić wygodę i komfort osobom starszym, niepełnosprawnym ruchowo oraz poruszającym się na wózkach. W każdym pokoju znajdują się: łóżka, stół, krzesła, fotele, szafy, szafki i lampki nocne. Każdy pokój posiada łazienkę z toaletą, zlewem i prysznicem. Pokoje mają balkony.Dom opieki zapewnia Pacjentom stałe wyżywienie. Uwzględniamy indywidualne diety Pacjentów. Jeżeli warunki fizyczne nie pozwalają osobie starszej lub niepełnosprawnej spożywać posiłków w jadalni, pielęgniarki donoszą jedzenie do pokoju Pacjenta i karmią go.

Galeria organizacji:

Dane teleadresowe

Telefon:

505 845 072

Telefon:

42 717 10 49

Strona:
prywatnydomopiekizgierz.pl

Adres:

Kasztanowa 66, Zgierz 95-100

Kontakt emailowy

Wiadomość*:

Frazy kluczowe:Adres: Kasztanowa 66 Zgierz 95-100