Powrót na listę

Pracownia Szat Liturgicznych SlawTom

Opis organizacji

NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS !1 Ty zaś rozkaż bratu twemu Aaronowi i jego synom, wybranym spośród Izraelitów, zbliżyć się do ciebie, aby Mi służyli jako kapłani: Aaron i Nadab, Abihu, Elezar i Itamar, synowie Aarona. 2 I sprawisz szaty święte Aaronowi, bratu twemu, na cześć i ku ozdobie. 3 Porozmawiaj ze wszystkimi wybitnymi rękodzielnikami, których wyposażyłem w zmysł piękna, aby sporządzili szaty dla Aarona, by poświęcony służył Mi w nich jako kapłan. 4 Oto szaty, jakie winni sporządzić: pektorał, efod, suknia wierzchnia, tunika wyszywana, tiara i pas. Te szaty sporządzisz dla twego brata, Aarona, i dla jego synów, aby Mi służyli jako kapłani. 5 A użyją na to złotych nici, fioletowej i czerwonej purpury i karmazynu oraz kręconego bisioru. (Wj 28)Pracownia nasza, od piętnastu lat z dużym powodzeniem specjalizuje się w wyrobach szat liturgicznych, zarówno na rynku krajowym jak też zagranicznym. Za największy sukces naszej firmy uważamy wykonanie ornatu dla Ojca Świętego Jana Pawła II, w którym papież przewodniczył we mszy świętej podczas VII pielgrzymki do Polski, 10 czerwca 1999 r. w Siedlcach.
Za pośrednictwem tej strony mamy przyjemność przedstawić ofertę paramentów zarówno z naszej pracowni jak też sklepu mieszczących się we Włocławku przy ulicy Brzeskiej 16 i Brzeskiej 18.
W przypadku zainteresowania naszymi propozycjami, prosimy o kontakt podany na stronie lub dokonanie zakupów bezpośrednio przez nasz sklep internetowy.

Oferta organizacji

W naszej ofercie posiadamy:
*ornaty
*kapy
*stuły
*chorągwie
*alby
*sztandary
*alby komunijne
*komże
*flagi
*bielizna kielichowa
*koszule kapłańskie
*obrazy haftowane
*haftowane pamiątki

Galeria organizacji:

Dane teleadresowe

Telefon:

508 385 056

Telefon:

54 411 50 02

Strona:
szatyliturgiczne.istore.pl

Adres:

Brzeska 18, Włocławek 87-800

Kontakt emailowy

Wiadomość*:

Frazy kluczowe:Adres: Brzeska 18 Włocławek 87-800Powrót na listę