Fundacja Sztafeta

Opis organizacji

Fundacja Sztafeta podejmuje pałeczkę tradycji i życiowej mądrości od starszych wiekiem, ale młodych duchem – nieważne czy urodzili się całe wieki, wiek czy tylko lata przed nami – współczesnymi. Ważne, że mają nam wiele do przekazania! Chcemy odkrywać duchowe i kulturowe zasoby przeszłych pokoleń i dzielić się z innymi tym co dla nas prawdziwie wartościowe. Tym co kochamy!

Robimy to na różne sposoby, poprzez wystawy, koncerty, spotkania, spektakle Teatru Muzycznego Od Czapy. Na poważnie i na wesoło! Cenimy łzy wzruszenia i szczery śmiech. Celny dowcip klasycznych kabaretów, śpiewny lwowski bałak, poruszające serce piosenki Ref-Rena , lekką muzę i wdzięk Kabaretu Starszych Panów, zapał i ukochanie Ojczyzny naszych rówiesników sprzed lat.

To wszystko przejmujemy, odsłaniamy dawny blask i przydajemy nowego, zgodnie z mottem, jakim jest nam refren z powstańczej piosenki „Pałacyk Michla”,

„Czuwaj, wiaro…!”

Czuwamy nad naszą kulturą, tradycją i historią aby nic, co ważne nie poszło w zapomnienie, a wręcz przeciwnie- zyskało popularność!

„…i wytężaj słuch…”

Uważnie słuchamy potrzeb innych, obserwujemy otaczający nas świat i staramy się, dawać z siebie innym to co najlepsze. Zaczynamy od rodzin i społeczności lokalnych, a w przyszłości… kto wie!

„…pręż swój młody duch…”

Młody duch nie zawsze mieszka w młodym ciele. Choć to, co zewnętrzne naznaczył już czas, wewnątrz wciąż mnóstwo energii i pomysłów! Pomagamy je realizować i chętnie korzystamy z doświadczenia i wiedzy starszych.

„…pracując za dwóch…”

…a czasem nawet za dziesięciu! Mimo ogromu pracy, który wykonujemy i tego, który jeszcze na nas czeka nie jest nas wielu. Potrzebujemy Ciebie! Podziel się swoim zapałem, wiedzą, talentem… Chcesz się przyłączyć?

Galeria organizacji:

Dane teleadresowe

Telefon:

691 442 362

Telefon:

797 353 559

Strona:
www.fundacjasztafeta.pl

Adres:

ul. Jana Pawła II 8, Garwolin 08-400

Kontakt emailowy

Wiadomość*:

Frazy kluczowe:Adres: ul. Jana Pawła II 8 Garwolin 08-400