Bank Spółdzielczy w Kurowie

Opis organizacji

Początki Banku Spółdzielczego w Kurowie sięgają 1929 roku, kiedy to powołana została do życia instytucja pod nazwą Kasa Stefczyka Spółdzielnia z odpowiedzialnością nieograniczoną w Kurowie. Dziś bank w środowisku lokalnym postrzegany jest jako prężnie rozwijający się. Dysponuje nowoczesnym systemem informatycznym pozwalającym na wprowadzenie nowych rozwiązań. Ponadto Bank Spółdzielczy w Kurowie szczyci się bardzo dobrymi wynikami ekonomiczno-finansowymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Pracujemy w oparciu o nowoczesne techniki zarządzania. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Dokładamy wszelkich starań aby, jak najefektywniej spełniać oczekiwania Klientów.

Skład Rady Nadzorczej:

Henryk Bartuzi - Przewodniczący,
Teresa Chojnacka - z-ca Przewodniczącego Rady, Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej,
Andrzej Kuna - Sekretarz,
Konrad Głos - Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej,
Członkowie: Władysław Michałek, Krzysztof Chołajczyk, Ludwik Wardak, Henryka Haba, Franciszek Pecio, Dariusz Stasiak, Andrzej Sułek.

Zarząd Banku:

Marianna Filipek - Prezes Zarządu,
Maria Ozimek - Wiceprezes ds. Finansowo-Księgowych,
Magdalena Woch - Wiceprezes ds. Handlowych,
Roland Turek - Członek Zarządu.

Oferta organizacji

Wypłata świadczeń emerytalno-rentowych Kurów lubelskieBank Spółdzielczy w Kurowie stwarza możliwość wypłaty świadczeń emerytalno-rentowych. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Zasięg naszej działalności obejmuje Kurów oraz Puławy usytuowane na... Oferujemy kompleksowe rozliczenia dewizowe. Zapewniamy pełen profesjonalizm świadczonych usług. Zasięg naszej działalności obejmuje miejscowość Kurów oraz Puławy, woj. lubelskie.Najkorzystniejsze rachunki rolnicze oferuje Bank Spółdzielczy w Kurowie. Nasze usługi świadczymy kompleksowo i profesjonalnie. Zapraszamy Państwa do Kurowa oraz Puław w województwie lubelskim.Zapewniamy naszym Klientom możliwość opłacania rachunków przez internet. Działalność naszą prowadzimy na terenie Kurowa i Puław w województwie lubelskim. Zapraszamy do kontaktu.Bank Spółdzielczy w Kurowie oferuje przedsiębiorcom kompleksowe prowadzenie rachunków. Zapewniamy najwyższą jakość usług, miłą i fachową obsługę. Zasięg naszej działalności obejmuje Kurów i Puławy.W ofercie naszego banku są promocyjne lokaty. Zapewniamy bardzo korzystne oferty. Zasięg naszej działalności obejmuje miejscowości Kurów i Puławy zlokalizowane na terenie województwa lubelskiego Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie udzielania korzystnych i tanich kredytów. Bank Spółdzielczy w Kurowie w szczególny sposób dba o jakość oferowanych usług. Nasza działalność obejmuje Kurów i... Kredyty preferencyjne Kurów lubelskieKredyty preferencyjne Kurów lubelskieZapraszamy do skorzystania z najlepszej oferty na kredyty preferencyjne. Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości Kurów i Puław w województwie lubelskim. Kredyty konsumpcyjne Kurów lubelskieKredyty konsumpcyjne Kurów lubelskieNajlepsza oferta kredytów konsumpcyjnych specjalnie dla Ciebie! Zapraszamy do Banku Spółdzielczego w Kurowie. Naszą działalność prowadzimy również na terenie Puław w województwie lubelskim. Dopłaty do kolektorów słonecznych Kurów lubelskieDopłaty do kolektorów słonecznych Kurów lubelskieOferujemy Państwu korzystne dopłaty do zakupu kolektorów słonecznych. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Nasze usługi świadczymy na terenie Kurowa oraz Puław w województwie lubelskim.

Dane teleadresowe

Telefon:

(81) 880-88-00

Telefon:

(81) 880-89-60

Strona:
www.bskurow.i-bs.pl

Adres:

Lubelska 9, Kurów 24-170

Kontakt emailowy

Wiadomość*:

Frazy kluczowe:Adres: Lubelska 9 Kurów 24-170